Tkaniny pościelowe gładkie

W sklepach stacjonarnych Bławatek i na stronie internetowej etkaniny.pl znajdziecie Państwo ogromny wybór tkanin pościelowych, w tym tkaniny pościelowe gładkie. Oferujemy bawełnę, flanelę, korę i satynę bawełnianą w szerokiej gamie kolorystycznej – od śnieżnych bieli po czerń. Materiały pościelowe są u nas dostępne także w różnych szerokościach.

WYJĄTKOWOŚĆ TKANIN NA POŚCIEL

Tkaniny na pościel z metra muszą spełniać szczególne wymagania. Na nie powinni zwracać uwagę klienci, podczas swoich zakupów. Nasze tkaniny pościelowe spełniają najwyższe standardy, dlatego polecamy je wszystkim, nawet osobom cierpiącym na alergie. W Bławatkach tkanina na pościel to w 100% bawełna, od polskich, renomowanych producentów, opatrzona certyfikatami dającymi gwarancję najwyższej jakości. Pościel uszyta z naszych tkanin pościelowych jest naturalna, przyjemna w dotyku, oddychająca. To zapewnia komfortowy i zdrowy wypoczynek.

TKANINY POŚCIELOWE  gładkie DEKORUJĄ NASZE MIESZKANIA

Na pościel można wybrać, w zależności od upodobań – bawełnę, flanelę, korę lub elegancką satynę bawełnianą. Tkanina bawełniana na pościel to także bardzo istotny element dekoracyjny w naszej sypialni. W naszych sklepach można zakupić bawełnę pościelową na metry w najróżniejszej kolorystyce i o różnej szerokości. W ofercie znajduje się zarówno białe płótno jak i bawełna w pastelowych kolorach, aż po barwy nasycone np. czerwienie, żółcie, pomarańcze i wiele innych. Oprócz nich posiadamy duży wybór bawełny pościelowej wzorzystej, którą można ze sobą łączyć i zestawiać z bawełną pościelową gładką tworząc swoje wymarzone komplety pościeli bawełnianej.

UNIWERSALNOŚĆ MATERIAŁÓW NA POŚCIELE

Bawełna pościelowa na metry nadaje się także do tworzenia oryginalnych zabawek, toreb, zasłon i narzut. Kupując tkaninę pościelową na metry możemy aranżować wystrój swego mieszkania w dowolny sposób, w zależności od tego czy lubimy jednobarwne pościele bawełniane czy wolimy przytulać się do bawełny pościelowej, kory lub satyny bawełnianej w kolorowe printy.

DWA SŁOWA O INLECIE

Uzupełniliśmy nasz asortyment również o materiał wsypowy czyli inlet. Jest to rodzaj bardzo grubej tkaniny bawełnianej, której cechą charakterystyczną jest taka konstrukcja, która uniemożliwia przedostanie się piór lub pierza na zewnątrz. Inlet używany jest głównie na wsypy na poduszki i kołdry. W Bławatku dostępne jest wsypowe w szerokości 150cm.

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY do bławatka po tkaniny pościelowe gładkie !

W naszych sklepach dostępne są tkaniny pościelowe gładkie takie jak:

  • bawełna
  • flanela
  • kora
  • inlet (wsypowe)

Zapraszamy!!! 

Nasze sklepy stacjonarne

Nasze produkty znajdziesz również na platformach:

Strona używa ciasteczek.
OK