Podszewki

Sklepy stacjonarne Bławatek oraz sklep internetowy etkaniny.pl oferują duży wybór rozmaitych tkanin, dzianin, różnorodnych dodatków w tym podszewki. Materiały podszewkowe są dostępne w wielu kolorach i najczęściej w typowej szerokości 150 cm. W swojej ofercie posiadamy najróżniejsze tkaniny, które sprawdzą się jako ten ważny element wykończenia naszej odzieży. Polecamy podszewkę wiskozową, poliestrową, acetatową oraz podszewkę pikowaną.

PODSZEWKI TO WAŻNY ELEMENT NASZYCH KREACJI

Oprócz klasycznej tkaniny podszewkowej dostępne są w naszych sklepach inne materiały, które z powodzeniem spełniają rolę podszewek. Przykładem takiej tkaniny z metra jest choćby satyna, delikatna, błyszcząca tkanina, która przepięknie się układa. Kupując podszewkę na metry posiada się możliwość wyboru takiego materiału podszewkowego jaki nam pasuje, zarówno w dotyku, jak i kolorystyce. Warto pamiętać, że podszewka jest niezwykle istotnym elementem wykończenia odzieży. Źle dobrany materiał na podszewkę może zepsuć całą kreację.

NATURALNA CZY SYNTETYCZNA?  WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!

Warto zwrócić uwagę na tkaninę, z jakiego wykonana jest podszewka. W zależności od preferencji w naszych sklepach z metrażem można wybrać spośród wielu rodzajów podszewek począwszy od podszewek naturalnych jakimi są podszewki wiskozowe, poprzez podszewki syntetyczne poliestrowe i acetatowe aż po podszewki elastyczne, które pięknie układają się pod tkaninami ubraniowymi i nie krępują ruchów ciała. Podszewki pikowane polecamy pod materiały na płaszcze i kurtki, gdyż będą stanowiły dodatkową ochronę ciała w chłodne dni.

WARTO WYKORZYSTAĆ PODSZEWKĘ DO WIELU TWÓRCZYCH PRAC!

Większość podszewek to tkaniny niedrogie, warto zatem wykorzystywać je do różnorodnych prac twórczych w innych dziedzinach, nie tylko w krawiectwie. Na przykład we florystyce mogą posłużyć do wykańczania najróżniejszych kompozycji kwiatowych. Mogą być wykorzystywane podczas imprez okolicznościowych o różnej tematyce, jako elementy dekoracji ścian lub sufitów. W zasadzie nadają się do wielu działań i eksperymentów kreatywnych.

ZAPRASZAMY PO PODSZEWKI do bławatka

 Zapraszamy serdecznie po materiały podszewkowe na metry. W stałej sprzedaży na półkach w Bławatku zawsze znajduje się podszewka:

  • wiskozowa
  • poliestrowa
  • acetatowa
  • pikowana
  • z elastanem

Wszystkie tkaniny na podszewki dostępne są także w naszym sklepie internetowym etkaniny.pl

Zapraszamy

Nasze sklepy stacjonarne

Nasze produkty znajdziesz również na platformach:

Strona używa ciasteczek.
OK