Tkaniny pościelowe dziecięce

W Bławatu oprócz tkanin i  dzianin ubraniowych na przeróżne okazje, duży asortyment stanowią tkaniny pościelowe dziecięce.

tkaniny pościelowe dziecięce MUSZĄ SPEŁNIAĆ SZCZEGÓLNE KRYTERIA!

To materiały na pościel, które muszą spełniać szczególne kryteria. Dedykowane są przecież wyjątkowym klientom – dzieciom. W naszych sklepach tkaniny na pościel dla dzieci to w 100 % bawełna. Wszystkie materiały pościelowe są opatrzone certyfikatami dającymi gwarancję najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych, polskich producentów. Pościel dla dzieci uszyta z naszego asortymentu tkanin pościelowych jest naturalna, pozwala delikatnej skórze dziecka oddychać i jest przyjemna w dotyku.

DZIECI WIEDZĄ CO LUBIĄ!

Dzieci mają swoich wymarzonych bohaterów, ulubione postacie i kolory. W ich otoczeniu czują się dobrze i są szczęśliwe. Jesteśmy przekonani, że nasza bawełna pościelowa dziecięca przypadnie do gustu małym klientom i ich rodzicom. Aby spełniać dziecięce marzenia ciągle aktualizujemy pościelowe materiały po to, aby każde dziecko znalazło swój ulubiony wzór i kolor. W ulubionej pościeli dzieci będą chętnie odpoczywać. Zdrowy sen i kolorowe sny są przecież dla ich rozwoju niezwykle istotne!  Z naszej bawełny pościelowej dla dzieci uśmiechają się misie, koty, pieski. Czarują księżniczki i wróżki. Na małych chłopców czekają piłki i samochody. Materiały na pościel dziecięcą posiadają też motywy uniwersalne – kolorowe paski, kropki, gwiazdki, serduszka, kwiatuszki. Wiele bajkowych i filmowych motywów zachwyci nasze dzieci dzięki poduchom, poduszkom i jaśkom.

BAWEŁNA POŚCIELOWA…..NIE TYLKO NA POŚCIEL!

W Bławatku wszystkie tkaniny pościelowe dziecięce, także flanela i kora, nadają się na pościel, ale nie tylko. Z resztek tkaniny na pościel dziecięcą można wyczarować przepiękne zabawki lub narzuty patchworki, worki do przedszkola, fartuszki i wiele innych ciekawych, oryginalnych rzeczy. Z materiałów pościelowych można uszyć zasłony lub zazdrostki na okna w pokoju dziecięcym. W ten sposób w komplecie z pościelą, oprócz walorów estetycznych, stworzymy maluchom ich zaczarowany, przyjazny świat, w którym będą rozwijały swoją wyobraźnię i z przyjemnością odpoczywały.

TETRA…WARTO JĄ MIEĆ!

W naszej ofercie znajduje się także tetra z metra. Tetra jest tkaniną niezbędną w każdym domu, w którym są małe dzieci, dlatego wzbogaciliśmy nasz asortyment również o tkaninę tetrową. Zresztą tetra to materiał, który przyda się w każdym domu. Z tetry można zrobić ściereczki do kuchni lub wykorzystać ją do mycia okien!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do bławatka po tkaniny pościelowe dziecięce !

Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych oraz na stronę internetową etkaniny.pl

W naszym stałym asortymencie znajdują się:

  • bawełna
  • flanela
  • kora
  • tetra

Nasze sklepy stacjonarne

Nasze produkty znajdziesz również na platformach:

Strona używa ciasteczek.
OK