Dzianiny na swetry, szaliki, czapki

Dzianiny na swetry, szaliki, czapki… i nie tylko

Sklepy Bławatek oferują duży wybór tkanin i dzianin, w tym dzianiny na swetry, szaliki, czapki w różnych deseniach i szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze produkty dostępne są także w sklepie internetowym etkaniny.pl

Dzianiny na metry doskonale sprawdzą się w różnych stylizacjach i na każdą porę roku. Różnorodność tych materiałów pozwala na kreatywność i twórczą swobodę. To materiały chętnie kupowane na swetry, czapki, szaliki, poncha. Dzianiny swetrowe są przebojem okresu jesienno-zimowego. To tekstylia miękkie, przyjemne w dotyku, zapewniające ciepło podczas chłodniejszych dni. Najczęściej szyje się z nich przeróżne swetry i kardigany – od stylizacji dopasowanych do ciała, aż po te obszerne fasony. Dzianina swetrowa nadaje się też na spódnice, bluzki i sukienki. W sklepach Bławatek dostępne są dzianiny wiskozowe, dzianiny wełniane, dzianiny bawełniane, dzianiny poliestrowe, dzianiny dresowe oraz jersey. 

DRESÓWKA MATERIAŁ UNIWERSALNY! LUBIĘ JĄ!

Dzianina dresowa znana również pod nazwą dresówka, jest materiałem bardzo wszechstronnym. To najchętniej kupowany materiał na odzież sportową zarówno dla dorosłych , jak i dla dzieci. Dzianina na dresy dla dzieci cieszy oko kolorystyką i wzornictwem. Różne barwne i bajkowe motywy nadrukowane na dzianinę dresową dziecięcą powodują, że dzieciaki chętnie noszą odzież, która jest z niej uszyta. Ogromny wybór dzianin i ich przystępna cena zachęcają do tworzenia własnych, niepowtarzalnych kreacji dzianinowych.

A MOŻE DZIANINOWE DEKORACJE ? Dzianiny na swetry, szaliki, czapki to materiały uniwersalne!

Warto dodać, że dzięki swoim zaletom, dzianiny na metry sprawdzają się także jako materiał dekoracyjny. Z dzianin, które oferują sklepy z metrażem powstają narzuty, pledy czy poduchy. Dużo radości naszym dzieciom sprawią oryginalne zabawki z resztek dzianin, z których łatwo i szybko wyczarować można urocze misie lub zajączki przytulanki.

DZIANINA TO NIE TKANINA!

Dzianina to materiał inny niż tkanina. Jej splot daje efekt podobny do tego, który można uzyskać robiąc na drutach. Dzianina na swetry, czapki, szaliki, kominy, tuniki, dzianina dresowa czy jersey to materiały, które pozwolą wyczarować niepowtarzalne i zawsze modne kreacje.

W naszych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym etkaniny.pl dostępne są dzianiny:

  • wiskozowe
  • wełniane
  • bawełniane
  • poliestrowe
  • dresowe
  • jersey

Zapraszamy serdecznie

Nasze sklepy stacjonarne

Nasze produkty znajdziesz również na platformach:

Strona używa ciasteczek.
OK